Dhia Prej Pellushi 15cm Shfaq më të madhe

Dhia Prej Pellushi 15cm

ALG0911

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhia prej pellushi.

E markes se njohur te lojrave "TY".

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Me lartesi 15cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: