Plush Ty Beanie Babies Pongo Penguin 15Cm Shfaq më të madhe

Plush Ty Beanie Babies Pongo Penguin 15Cm

ALG0881

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pinguini prej pellushi.

E markes se njohur te lojrave "TY".

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Me lartesi 15cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: