Makine e Telekomanduar Ferrari R/C 1:14 Shfaq më të madhe

Makine e Telekomanduar Ferrari R/C 1:14

ALG1102

Leke 4,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjithe ata qe adhurojne luksin dhe shpejtesine

Nje makine Ferrari me telekomande marka Rastar RC 1:14

Per femije mbi 6 vjeç. Me ngjyre te kuqe

Me nje kontroll te plote funksional qe e kthen makinen mbrapa e con para, majtas e djathtas

Ndihmon femijen te koordinoje levizjet e syve duareve dhe kembeve

Punon me 5 bateri AA qe nuk jane te perfshira ne paketim. Edhe teleKomandes i nevojiten 2 bateri AA

Nje ide mjaft e mire per dhurate. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: