Mbajtese Dekor me Hapje

ERD0031

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese per dekorim ne formen e nje kutie te vogel

Materiali bronz i lyer me nje ngjyre te argjendte dhe kapaku ka te gdhendur nje trendafil

Mund te mbani sendet qe deshironi ne brendesi si dhe ju sherben si dekorues per ambientet e brendshme

Permasat 18x12x17cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: