Dekorues Lepur M

ERD0023

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dekorues shume i vecante dhe i kendshem per ambiente tuaja te brendshme por edhe per oborrin e shtepise

Nje lepurush simpatik prej qeramike

Permasat 26x8cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: