Vazo Dekorimi me Lule

ERD0021

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vazo dekorimi per ambientet e shtepise suaj

Me nderthurje te ngjyrave bojeqiell dhe e bardhe

Materiali i vazos eshte porcelan, cilesi e larte

Zbukuroni shtepine tuaj

Permasat:42x11cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: