Mbajtese Dekor Qelqi me Fitil

ERD0047

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje mbajtese dekoruese qelqi me fitil

Shume dizenjo e vecante ne formen e nje llampe

Per ambientet tuaja te brendshme

Stil i vjeter dhe shume terheqes per dekorin e shtepise tuaj me baze druri

Permasat 26x10cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: