Set Vazo Dekorimi ne Forme Piramide

ERD0014

Leke 8,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorimi me vazo ne forme piramide me dizenjo te vecante

Material porcelan shume cilesore

Vazo 3 ne 1 me permasa te ndryshme

Me permasa 9x22cm, 15x18 cm dhe 19x16 cm

Nje dekorues shume i bukur per ambientet tuaja te brendshme, dhoma etj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: