Globo Loja "Patatrak" Shfaq më të madhe

Globo Loja "Patatrak"

IF0179

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loja e famshme me shufrat shumengjyreshe

Ndretoni kkullen dhe mundohuni ti hiqni shufrat pa e shembur ate

Paketimi permban 45 shufra me ngjyra te ndryshme

Nje loje per te gjithe familjen, mund te luhet me 2 ose me shume persona

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: