Glob - Kornize Sweet Shfaq më të madhe

Glob - Kornize Sweet

ZEP0370

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje foto brenda globit

Nje kujtim shume i bukur dhe ide mjaft interesante per dhurate

Per shoqen, mikeshen apo cdo njeri te dashur

Material plastik. Fotoja ka permasa 6.5x6,2 cm

Globi eshte i mbushur me uje dhe xixa

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e globit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: