Prestashop Modules
Kornize Bray Shfaq më të madhe

Kornize Bray

ZEP0360

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me mbishkrimin "You&ME", e cila do te mbledhe momentet tuaja me te bukura te kaluara ne cift

Material plastike me ngjyre pana, imitim i drurit me 6 foto ne perberje 

Fotot kane permasa te ndryshme dhe e pershtatur per tu varur

Stil i vecante dhe shume dekorues per ambientet tuaja te brendshme

Permasat e te gjashte fotove jane 10 x 15 cm, permasat e te gjtihe kornizes jane 46 x 37 cm

Printimi i fotove eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: