Set Mbajtese per Qiri ne Forme Lule

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set me mbajtese per qiri ne forme lule

Vjen ne dy ngjyra te ndryshme e kuqe dhe e bardhe mes se cileve ju mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Lulet jane material qelqi shume cilesore

Permasat 6x10.5cm / 13x7.5cm dhe 19.5x14cm

Shume dekorative per ambientet tuaja te brendshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: