Set Vazo Dekorimi Trengjyresh

ERD0009

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set vazo dekorimi trengjyresh

4 vazo me tre ngjyra dhe madhesi te ndryshme

14x8.5cm / 25x14cm/19x14cm dhe 27,5x9.5cm

Material porcelan shume cilesore

Per dekorimin e ambienteve tuaja te brendshme 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: