Set Dekorimi me Dizenjo te Vecante

ERD0008

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorimi me dizenjo te vecante

Material porcelan shume cilesore

3 ne 1 me permasa te ndryshme

19x13cm/29x12.5 cm dhe 38x10 cm

Nje dekorues shume i bukur per ambientet tuaja te brendshme zyra apo dhoma

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: