Kornize Giovanni Blue Shfaq më të madhe

Kornize Giovanni Blue

ZEP0345

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Giovanni Blue per bebe djem

Ne forme katrore  dhe dizenjo biberonin ngjyre bojqielli dhe mbishkrimin Baby

Material druri shume cilesore

Fotoja ka permasa 10x15 cm 

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

Nje ide shume e bukur dhurate per bebet e sapolindura

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: