Set Kubi Rubik + Mbajtese Celsash Shfaq më të madhe

Set Kubi Rubik + Mbajtese Celsash

LF0308

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set kubi Rubik dhe mbajtese celsash

Një kombinim klasik për çdo entuziast te kubing!   

Rubik 3x3 Kubi

Rubik 3x3 Varesja

Nje dhurate e bukur argetuese per miqte tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: