Kornize Luana Shfaq më të madhe

Kornize Luana

ZEP0329

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Luana me mbishkrimin LOVE

Shum terheqese dhe nje dhurate shume e bukur per te dashurit tuaj

Me nje fiongo shume stil qe rrethon fjalen Love

Permban nje foto me permasa 10x15cm dhe qendron  e mbeshtetur 

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: