Kornize Arisa 2Q Shfaq më të madhe

Kornize Arisa 2Q

ZEP0328

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Arisa 2Q

Per dashurine tuaj me te madhe

Me zemra me ngjyre te kuqe dhe me detaje shume terheqese

Material druri shume cilesore, qendron e mbeshtetur

Perbehet nga 2 foto nje me permase 9x9 dhe tjetra 10x15cm .

Printimi i fotove eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: