Freze per Thonjte Mercedes2000

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Freze per thonjt Mercedes 2000

Mjet profesional dhe i domosdoshem per te gjithe ata qe perkujdesen per thonjte

Freza sherben per heqjen e manikyrit apo xhelit nga thoi juaj

Punon me energji elektrike dhe vjen se bashku me 6 koka te madhesive dhe trashesive te ndryshme

Rrotullimi deri në 20,000 rpm. Dorezë praktike mbajtesse me dizenjo ergonomike 

Mund te perdoret per thonj natyral ose me xhel/tipsa

Fuqia Max: 10W. Kontroll shpejtësie.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: