Furre per Thonjte LED SUN9C

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Furre per tharjen e manikyrit ose xhelit ne thonjte tuaj

Modeli SUN9C me 15 drita LED dhe rreze UV 

Nje aksesor i nevojshem per cdo femer

Te shendetshme dhe te sigurta per lekuren tuaj, duart syte

Dizenjo shume e bukur nuk ka mbeshtese ne pjesen e poshteme. Ngjyre e bardhe

Punon me energji elektrike, materiali plastike 

Fuqia 24W, gjatësia e valës: 365 + 405nm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: