Furre per Thonjte LED ne Forme Zemre

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Furre per tharjen e manikyrit ose xhelit

Nje aksesor i nevojshem per cdo femer

Ne formen e nje zemre me ngjyre te bardhe

Drita LED me 28 llampa ne perberje dhe rreze UV 

Te shendetshme dhe te sigurta per lekuren tuaj

Punon me energji elektrike, materiali plastike 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: