Set Mjetesh Bazike per Thonjte

FI0179

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me mjetet bazike per kujdesin e thonjve

Seti permban: Prerese kutikulash metalike

Nje kuti me 500 tipsa , nga 50 per 10 madhesi 

Ngjitesi tipsave, shume cilesore per zgjatje te kohes qe tipsi qendron ne gisht

Prerese tipsash e madhe metalike me ngjyre te kuqe

Lime dhe bufer. Nje set per perdorim profesional dhe individual

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: