Set Fillestar per Thonjte

FI0178

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per te pasur thonj gjithmone te kuruar

Nje set fillestar me mjetet baze per te bere thonjte

Seti permban:

Fuce (penel) i cili sherben per punimin e thoit dhe aplikimin e xhelit

Bufer (Lime) per thonjt

Kutine me xhelin i cili eshte UV me sasi 26ml

Manikyrin Bazen UV me sasi 15ml

Manikyrin Top Coat UV me sasi 15ml

Manikyr xhel UV me ngjyre te kuqe me sasi 15ml

Nje set per perdorim profesional ose individual

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: