Yulu Spy Code Luaj dhe Shpeto

SL0517

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje unike dhe e vecante per femijet mbi 6 vjec

Loje me pranga dhe mund te luhet me 2 deri ne 4 persona

Qellimi kryesor eshte te perdorni çelesin tuaj dhe te lironi veten

Kaloni cdo pengese dhe 3 nivelet e veshtiresive dhe do jeni fitues nese liroheni i pari

Argetohuni ne cdo moment me miqte tuaj. Nje loje nga Yulu

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: