Kornize Dublin

ZEP0368

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize shume thjeshte dhe fine Dublin

Material alumini me ngjyre te zeze dhe sfond te bardhe

Korniza mban nje foto me permasa 10x10cm

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

E gjithe korniza ka permasa 20.5x20.5x 5cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: