Kornize Isabella Shfaq më të madhe

Kornize Isabella

ZEP0339

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Isabella material druri

Me dy pjese ne njeren ane fotoja dhe ne anen tjeter nje cift i krijuar me gdhendje

Nje ide shume e bukur dhurate per te gjithe te dashuruarit

Permasat e fotos 15x20 ndersa e gjithe korniza 33x23

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: