Arke Kursimi Save 2 Shfaq më të madhe

Arke Kursimi Save 2

ZEP0325

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arke kursimi Save 1 me ngjyre te kuqe

Material druri dhe xhami me nje nderthurje shume te bukur

Me mbishkrimin "Made whith love" shume dekorative

Permasat e kutise 15x15x6,5cm. Nuk qendron e varur ne mur por mbeshtet

Kurseni para dhe perdoreni kutine si nje objekt dekorimi ne shtepine tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: