Mbajtese Dekoruese Owls

ERD0052

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese per dekorim me dizenjo Buf

Materiali dru i lyer me nje ngjyre te argjendte

Mund te mbani sendet qe deshironi ne brendesi si dhe ju sherben si dekorues per ambientet e brendshme

Permasat 22x15cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: