Ore Dekorative me Zile

ERD0036

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore me ngjyre te verdhe shume terheqese

Material metal i lyer shume cilesore

Ora eshte me kurdisje dhe punon me bateri qe nuk jane te perfshira ne paketim

E rrumbullaket me permasa 22x16cm

Nje ide shume e bukur dhurate per te gjithe te apasionuarit e formes tradicionale te jeteses

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: