Set Dekorimi Aries

ERD0030

Leke 4,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorimi Aries

Dy desher material bronzi shume dizenjo terheqese

Per ambientet e brendshme te zyres po shtepise tuaj

Dashi i madh eshte i gjate 19cm dhe i larte 37cm

Ndersa i vogli 15 cm i gjate dhe 26 cm i larte

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: