Mbajtese per Qiri me Dizenjo Lule

ERD0029

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese per qiri material bronxi dhe ngjyre gold

Ne dukje mjaft antike per shkak te dizenjos me lule 

Per ambientet e brendshme te shtepise tuaj 

Permasat: 17x10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: