Mbajtese per Bizhuteri me Lule

ERD0028

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese bizhuterish ne formen kte rrumbullaket 

E veshur me cope me lule ne pjesen e jashtme 

Me pasqyre dhe vend per sendet tuaja te cmuara

Ideale për të mbajtur bizhuteri, para dhe objekte të tjera të vogla.

Permasat: 15x7 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: