Mbajtese per Bizhuteri Love

ERD0027

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese bizhuterish ne formen katrore me mbishkrimin Love

E veshur me cope me lule ne pjesen e jashtme 

Me dy hapje dhe pasqyre per sendet tuaja te cmuara

Ideale për të mbajtur bizhuteri, para dhe objekte të tjera të vogla.

Permasat: 18x11.5x11.5cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: