Mbajtese per Bizhuteri me Fjongo

ERD0026

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese bizhuterish ne formen ekatrore me nje fiongo shume te bukur

E veshur me cope me lule ne pjesen e jashtme 

Ideale për të mbajtur bizhuteri, para dhe objekte të tjera të vogla.

Permasat: 20x13.5x14cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: