Set Elefante Dekorimi ne Tre Madhesi

ERD0013

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorativ per ambientet e brendshme te shtepise apo zyres tuaj

Tre elefante me 3 ngjyra te ndryshme, shume funny 

Materiali qeramike shume cilesore

Set perbehet nga 3 elefante me permasa te ndryshme:

1-11x6cm

2-16x8cm

3-22x9cm

Dekoroni shtepine apo zyre tuaj plot ngjyra dhe me nje kosto shume te ulet.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: