Set Cajnik Only You

ERD0012

Leke 4,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set porcelani me cajnik 

Dy gota, mbajtesja e cajit dhe seta brenda

Njera prej gotave ajo me numrin 13 ne dizenjo vendoset mbi cajnik per te kursyer hapesire ne kuzhinen tuaj

Me mbishkrimin Only You ne dizenjo seti eshte mjaft i kendshem

Permasat:

Çajniku: 11x11cm

Gota me numrin 14: 8x7cm

Gota me numrin 13: 10x9cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: