Set Dekorimi Mbajtese per Qiri

ERD0007

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorues qe sherben edhe per mbajtjen e qirinjve ne shtepine tuaj

Tre mbajtese me ngjyra dhe punim shume fin qe te krijon idene e abstraktes

Dekoroni shtepine tuaj dhe bejeni ate te duket moderne me nje kosto mjaft te ulet

Permasat

Mbajtesja e madhe: 25x15cm

E mesme:10,5x9cm

E vogla 10x9cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: