Set Dy Vazo Dekorimi

ERD0006

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dy vazo me ngjyre kafe dhe bezhe per dekorim

Mund ti vendosni ne ambientet e shtepise tuaj

Moderne dhe stil unik qe do te zbukuroje ambientet tuaja

Vazot jane material qeramike dhe kane permasa:

24x12cm dhe 30x14cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: