Set Dekorimi Elefante dhe Vazo

ERD0005

Leke 2,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorativ per ambientet e brendshme te shtepise apo zyres tuaj

Dy elefante ngjyre i zi dhe i bardhe dhe 1 vazo e rrumbullaket ngjyre e zeze

Elefantet jane edhe dekorues ndersa vazo mund te perdoret per lulet tuaja

Materiali qeramike shume cilesore

Permasat:

2 elefantet kane permasa 10x8cm

Vazoja : 12x11cm

Dekoroni shtepine apo zyre tuaj plot ngjyra dhe me nje kosto shume te ulet.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: