Set Vazo Dekorimi me Gdhendje

ERD0004

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorativ per ambientet tuaja te brendshme

Tre vazo ngjyre e bardhe me nje punim me gdhendje

Te thjeshta ne dukje por per nga forma mjaft unike dhe te kombinuara shume mire me njera tjetren

Materiali i vazove eshte porcelan 

Permasat e seciles:

-Vazoja e rrumbullaket e vogel 15x8cm

-Vazoja e madhe cilindrike  : 23.5x 10.5cm

-Vazoja me vogel cilindrike: 17x7cm

Dekoroni me stil dhe shije shtepine tuaj me nje kosto mjaft te ulet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: