Set Elefante Dekorativ, Brown

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorativ per ambientet e brendshme te shtepise apo zyres tuaj

Tre elefante ngjyre kafe, shume funny 

Materiali qeramike shume cilesore

Set perbehet nga 3 elefante me permasa te ndryshme:

1- 20x8cm

2-27x9cm

3-28x9cm

Dekoroni shtepine apo zyre tuaj plot ngjyra dhe me nje kosto shume te ulet.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: