Set Vazo Dekorimi Home

ERD0002

Leke 6,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorativ per ambientet tuaja te brendshme

Vazot jane ngjyre bezhe dhe kafe me nje punim shume fin si te gdhendur ne pjesen e siperme

Me mbishkrimin "Home, the new life starts from here" 

Per sa me shume dashuri dhe ngrohtesi ne shtepine tuaj.

Materiali i vazove eshte qeramike dhe kane permasa:

Vazoja me forme te ndare ne mes ka permasa: 33x9cm

-Vazoja me gryke: 31x13 cm

-Vazoja e madhe ne forme cilindrike: 25x9.5cm

-Vazoja e rrumbullaket 18x15cm

Dekoroni me stil dhe shije shtepine tuaj me nje kosto mjaft te ulet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: