Set Vazo Dekorimi me Dizenjo Unike

ERD0001

Leke 6,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set dekorativ per ambientet tuaja te brendshme

Tre vazo ngjyre bojqiell e hapur me nje dizenjo mjaft unike

Nje prej tyre me nje forme abstrakte per te gjithe ambientet moderne te shtepise tuaj apo zyres 

Materiali i vazove eshte porcelan 

Permasat e seciles:

-Vazoja me lule siper ka permasa: 42x11cm

-Vazoja e madhe : 37.5x 11,5cm (mund ta blini si produkt me vete duke klikuar KETU)

-Vazoja me forme abstrakte: 21x11cm

Dekoroni me stil dhe shije shtepine tuaj me nje kosto mjaft te ulet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: