Globo Kamion Transporti me 9 Makina te Vogla

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Super kamioni i markes Globo.

Ai mban 9 makina te vogla si dhe disa nga tabelat e qarkullimit rrugor.

Makinat jane shumengjyreshe dhe te pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Nje dhurate e bukur per shoferat e ardhshem.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: