Kornize Badalona Shfaq më të madhe

Kornize Badalona

ZEP0240

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

6 fotografi ne nje kornize te vetme, per te gjithe te dashuruarit.

Nje mozaik kosnizash me forma dhe permasa te ndryshme dhe me mbishkrimin "Love".

Material plastik me ngjyre te bardhe.

E pershtashme per tu varur.

Korniza ka permasa 40x44cm.

Ndersa fotot jane me permasa 2x9x9, 2x9x13, 10x15 dhe 13x18cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: