Kornize Maria Vi Shfaq më të madhe

Kornize Maria Vi

ZEP0232

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per mamin me te mire ne bote

Nje foto ne nje kornize te drunjte

Me ngjrye te bardhe  dhe mbishkrimin MAMMA ngjyre e erret

E pershtatshme per tu vendosur ne tavoline

Printimi i fotos ehste i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: