Set Fancy Pink Varese dhe Vethe

XHA0046

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set 2 ne 1 per te gjitha femrat

Vathe dhe varese me gure te madh oval ngjyre pink

Guri eshte i rrethuar me gura te vegjel te shndritshem

Shume elegant dhe mjaft fin si punim

Seti vjen i paketuar dhe eshte nje ide shume e mire per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: