Varse me forma gjeometrike

BIL0131

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese per femra me forma te ndryshme gjeometrike

Me zinxhire ngjyre floriri mjaft elegante ne stil

Kombinohet lehte per shkak edhe te ngjyrave dhe elegances

Nje dhurate ideale per te dashuren tuaj por jo vetem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: