Vath pink rose Shfaq më të madhe

Vath pink rose

BIL0140

Leke 390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe me Lule Roze

Vathe me nje lule me shume petale ngjyre roze

Me gure te bardhe si perla dhe gure te vegjel te shndritshem anesore

Qendrojne ngjitur ne vesh dhe te japin nje pamje mjaft trendy

Skeleti ngjyre gold, material qe nuk nxihet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: