Varse e gjate Shfaq më të madhe

BIL0116

Varse e gjate

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse e Gjate

Varese per femra me topa te vegjel me ngjyra gold, gri dhe blu

Elegante per fustane dimerore apo bluze

Kombinohet lehte dhe ju ben te dukeni mjaft stil

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: